‘’Bir fikriniz varsa eğer, bunu konuşmaktan ve başka fikirler ile zenginleştirmekten asla çekinmeyin. Bilgi paylaştıkça güzelleşir. ‘’

Enes SANCAKTAROĞLU

Enes Sancaktaroğlu

Şirket Yöneticisi

Yaş : 28
Tecrübe : 7 yıl
Uzmanlık : Yönetim, Girişim

İrtibat

  Hakkında

  Öğrencilik yıllarında Klasik Yay Büyük Erkekler kategorisinde edindiği başarılardan sonra 2 yıl kadar Lisanslı olarak Okçuluk Antrenörlüğü yaptı. Birçok kurumsal şirketin 1000+ çalışan insanına, birçok eğitim kamplarındaki çocuklara ulaşarak onlara sporda değer kattı. Kariyerine genç yaşta kendi girişimleri ile Mühendislik alanında şirketler kurarak başlayan Enes SANCAKTAROĞLU, mühendislik- danışmanlık alanında enerji ve makine imalat sektöründe bulundu.

  Bu işlerini devam ettirirken müzik eğitimi işletmeciliğine yine kendi girişimi MiDoRe Sanat ile başladı. 7 yılı aşkın süredir işletmelerinin devamlılığını sağlamakta ve içeriklerini zenginleştirmektedir. Kendisi şuan MiDoRe Sanat, SANCAKTAROĞLU MÜHENDİSLİK, YÜCELİN MÜHENDİSLİK ENERJİ LTD. ŞTİ.’nde aktif rol almaktadır.

  Ayrıca 8 yıldır Türk Tasavvuf Musikisi Ve Folklorunu Araştırma ve Yaşatma Derneği’nde üye olarak bulunmaktadır.

  Bu sektörler ile alakalı tüm genç girişimcilere elinden geldiğince fırsatlar sunarak yeni ve modern tüm aksamları bünyesine dahil etmeye çalışmaktadır. Eğer sizin de yenilikçi ve topluma fayda sağlayabileceğinizi düşündüğünüz fikirleriniz varsa kendisi ile iletişime geçebilirsiniz.

  Size bir adet mesajı var…

  ‘’ Bir fikriniz varsa eğer, bunu konuşmaktan ve başka fikirler ile zenginleştirmekten asla çekinmeyin. Bilgi paylaştıkça güzelleşir. ‘’

  Not: Yayımlanmayı bekleyen 2 adet şiir kitabı bulunmaktadır.

  Tecrübe

  Kariyerine genç yaşta kendi girişimleri ile Mühendislik alanında şirketler kurarak başlayan Enes SANCAKTAROĞLU, mühendislik- danışmanlık alanında enerji ve makine imalat sektöründe bulundu.

  İlgilendiği sektörler ile alakalı tüm genç girişimcilere elinden geldiğince fırsatlar sunarak yeni ve modern tüm aksamları bünyesine dahil etmeye çalışmaktadır. Eğer sizin de yenilikçi ve topluma fayda sağlayabileceğinizi düşündüğünüz fikirleriniz varsa kendisi ile iletişime geçebilirsiniz.

  Müzik Eğitimi işletmeciliğine yine kendi girişimi MiDoRe Sanat ile başladı. 7 yılı aşkın süredir işletmelerinin devamlılığını sağlamakta ve içeriklerini zenginleştirmektedir. Kendisi şuan MiDoRe Sanat, SANCAKTAROĞLU MÜHENDİSLİK, YÜCELİN MÜHENDİSLİK ENERJİ LTD. ŞTİ.’nde aktif rol almaktadır.

  Yetkinlikler

  Yönetim 100%
  Mühendislik 100%
  Yatırım 100%
  Okçuluk 100%