Sancaktaroğlu Mühendislik San. ve Tic. Ltd. Şti.

MİDORE SANAT MERKEZİ - Mesafeli Satış Sözleşmesi

MADDE 1 – TARAFLAR

SATICI

Ünvanı: SANCAKTAROĞLU MÜHENDİSLİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.- Midore Sanat Merkezi
Adresi: F.S.M. Mh, Poligon Cd, Şiir Sk, No:10, D:17, Ümraniye 34771 İstanbul
Mersis No: 0743-0825-7910-0001
Telefon: 0539 255 10 91
E-Posta: info@midoremüzik.com
Web Sitesi: www.midoremüzik.com

ALICI
İsim : [fatura-isim]
Adres : [fatura-adres]
Telefon : [telefon]
E-Posta : [eposta]

MADDE 2- SÖZLEŞMENİN KAPSAM VE KONUSU

İşbu sözleşmenin konusu, ALICI’nın www.midoremüzik.com web adresinden, elektronik olarak yapmış olduğu aşağıda nitelikleri ve detaylarıyla belirtilen siparişe ilişkin, 6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Satışlar Yönetmeliği gereğince, tarafların hak ve yükümlülüklerini içermektedir.

MADDE 3- SÖZLEŞME KONUSU MAL VE HİZMETİN NİTELİKLERİ

[urun-listesi]

MADDE 4 – TESLİMAT ŞEKLİ VE ADRESİ

Teslimat Adresi: [kargo-adres]
Teslim Edilecek Kişi: [fatura-isim]
Fatura Adresi: [fatura-adres]
Kargo Firması: [kargo-firma]

İşbu sözleşme, ALICI’nın satın almış olduğu ürünlerin, SATICI tarafından ALICI’nın adresine teslim edilmesiyle ifa edilmiş olur. Paketleme, kargo ve teslim masrafları ALICI’ya aittir. Kargo ücreti ürüne göre değişebilmektedir. Kargo ücreti sipariş toplam tutarına eklenmektedir. ALICI’nın satın almış olduğu ürünler, ALICI’nın sipariş formunda vermiş olduğu, bu sözleşmede yer alan teslimat bilgilerinde yer alan adres / kişilere teslim edilecektir. Teslimat esnasında ALICI’nın adresinde bulunmaması durumunda SATICI ürün teslimatını tam ve eksiksiz yerine getirmiş olarak kabul edilecektir. ALICI’nın sözleşmede konu olan mal ve hizmetleri kontrol etmeksizin kırık, ambalajı yırtılmış, tahrip olmuş vb. olarak kargo firmasından teslim alması durumunda sorumluluk tamamen kendisine aittir. ALICI’nın ürünü geç teslim almasından veya teslim almamasından dolayı ortaya çıkan masraflardan SATICI sorumlu değildir. SATICI, sözleşme konusu ürünün, sağlam, eksiksiz, siparişte belirtilen niteliklere uygun ve garanti belgeleri ve kullanım kılavuzları ile teslim edilmesinden sorumludur.

MADDE 5– CAYMA HAKKI

ALICI, hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeden ve hiçbir gerekçe göstermeden, iş bu sözleşmeye ilişkin, satın aldığı ürünü teslim alma tarihinden itibaren 14 gün içinde iade edebilir. Cayma hakkı kullanılması için cayma hakkı süreci içerisinde SATICI’ya mevzuat hükümlerine ve web sitesinde yer alan cayma hakkı kullanım seçeneklerine uygun olarak bildirimde bulunulması ve ürünün ve ürün ambalajının zarar görmemiş olması şarttır. Cayma hakkı nedeniyle iade edilen ürünün kargo bedeli ALICI’ya aittir.

MADDE 6 – CAYMA HAKKINI KULLANILAMAYACAĞI HALLER

ALICI aşağıdaki hallerde cayma hakkını kullanamaz.

6.1 – Niteliği itibariyle iade edilemeyecek ürünler
6.2 – Tek kullanımlık ürünler
6.3 – Kopyalanabilir yazılım ve programlar, dijital medya ürünleri
6.4 – Hızlı bozulan, bozulabilen, son kullanma tarihi geçebilecek ürünler
6.5 – ALICI’nın isteği üzerine özel olarak hazırlanan ürünler
6.6 – Tesliminden sonra koruyucu unsurları (ambalaj, bant, koruyucu ambalaj vb.) açılmış olan mallar.
6.7 – İadesi sağlık ve hijyen açısından uygun olmayan ürünler.
6.8 – Alıcı tarafından kullanılmış olan ürünler

MADDE 7 – GENEL HÜKÜMLER

7.1 – ALICI, www.midoremüzik.com internet sitesinde sözleşme konusu ürünün temel nitelikleri, satış fiyatı ve ödeme şekli ile teslimata ilişkin tüm ön bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini beyan eder.
7.2 – Sözleşmeye konu olan ürün / ürünler, sözleşme tarihinden itibaren en geç 30 gün içerisinde teslim edilecektir.
7.3 – Sözleşme konusu mal / hizmet ALICI’dan başka bir kişiye teslim edilecekse, teslim edilecek kişinin teslimatı kabul etmemesinden SATICI sorumlu tutulamaz.
7.4 – SATICI, sözleşme konusu ürünleri sağlam, eksiksiz, siparişte belirtilen niteliklere uygun ve varsa garanti belgeleri ve kullanım kılavuzları ile teslim edilmesinden sorumludur.
7.5 – Herhangi bir nedenle, ALICI tarafından sözleşmeye konu olan Mal ve Hizmet bedellerinin ödenmemesi durumunda veya yapılan ödemenin banka kayıtlarında iptal edilmesi halinde, Satıcı Mal / Hizmet’in teslim sorumluluğundan kurtulmuş kabul edilir.

MADDE 8 – UYUŞMAZLIKLARIN ÇÖZÜMÜ

İşbu Mesafeli Satış Sözleşmesi’nin uygulanmasında, Gümrük ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri, söz konusu değerin üzerindeki anlaşmazlıklarda ALICI ikametgâhının bulunduğu veya ALICI’nın satın alma işlemini gerçekleştirdiği yerdeki Tüketici Mahkemeleri yetkili olacaktır.

Sipariş işlemi tamamlandığında, işbu sözleşmeye ilişkin tüm maddeler TÜKETİCİ tarafından okunup, kabul edilmiş sayılır.

SATICI: SANCAKTAROĞLU MÜHENDİSLİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. – Midore Sanat Merkezi

ALICI: [fatura-isim]

TARİH: [tarih]

Midore Sanat Merkezi – Yayınlanma Tarihi : 01/01/2022 – Mesafeli Satış Sözleşmesi r.0

Bizden eğitim almak ister misiniz ?

Eğitim Talep Formundan başlayabilirsiniz..