Sancaktaroğlu Mühendislik San. ve Tic. Ltd. Şti.

MİDORE SANAT MERKEZİ - ``www.midoremüzik.com`` Site Kullanım Koşulları

Lütfen sitemizi kullanmadan evvel bu Site Kullanım Koşulları’nı dikkatlice okuyunuz ve yasal bir uyarı olduğunu gözardı etmeyiniz.

Bu internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir;

Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan Midore Sanat Merkezi sorumlu değildir.

Midore Sanat Merkezi, işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

Midore Sanat Merkezi, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Bu internet sitesi Midore Sanat Merkezi’nun kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. Midore Sanat Merkezi, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.

Midore Sanat Merkezi bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, MİDORE SANAT MERKEZİ markası ve diğer markalar, www.midoremüzik.com alan adı, logo, amblem, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin (“Materyaller”) ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve tüm bu haklar yasal koruma altındadır.

Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal, önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. Midore Sanat Merkezi’nun burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

Midore Sanat Merkezi, dilediği zaman bu Site Kullanım Koşulları sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte Site Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

Midore Sanat Merkezi – Yayınlanma Tarihi : 01/01/2022 – Websitesi Kullanım Koşulları r.0

Bizden eğitim almak ister misiniz ?

Eğitim Talep Formundan başlayabilirsiniz..